Štěňátka bílého švýcarského ovčáka

Novinky  |  Kontakt

Tina Turner Miraja

Gaia

x

 CH. Elvis Taien

Gaia

Informace o matce:
Narozena: 8.4.2006
O: Big Boy Rychlý Stín
M: Gale Innocence Miraja
2x CAC, r.CAC
DKK 0/1
DLK 0/0
62 cm

Gaia je přátelská, vyrovnaná, klidná fena, která byla využívána pro canisterapii se seniory. Ráda aportuje. Je přirozeně velmi ovladatelná a poslušná. Gaia je ideální rodinný pes, zdravý a pohodový, nikdy nebyla nemocná. Exteriérově je Gaia velice pěkná, harmonická fena většího rámce s krásnou mechanikou pohybu.

Elvis

Infomace o otci:
Narozen: 16.10.2003
O: Ch. Mateo von Restinga
M: Beky Fillův dvůr
DKK 0/0
DLK 0/0
65 cm
Český šampion, Český Klubový šampion, Nejlepší dlouhosrstý pes, 2x BOB, 2x CACIB, 3x res. CACIB, 9x CAC
Zkouška ZZO, ZZO

Elvis je vyrovnaný, harmonický pes. Laskavý a plný života. Svou milou povahu předává na potomstvo, stejně jako svůj vynikající exteriér.

Gaia
Fotogalerie (Gaia)

Další info o otci

Vzhledem k výbornému původu obou rodičů budou mít štěňátka předpoklady k výstavním úspěchům. Oba rodiče jsou velmi vyrovnaní a klidní. Jejich potomci budou ideálními rodinnými psy, vhodnými k dětem i jiným zvířatům. Jsou nekonfliktní a snadno ovladatelní.

Předpoklad dlouhosrstých štěňat.

Štěňata budou odchovávána uvnitř v těsném kontaktu s lidmi, zvyklá na psy i koně. Velmi pečlivě dbáme na správnou socializaci štěňátek a novým majitelům nabízíme plný chovatelský servis. V ceně štěňátka také bude poukaz na absolvování školky pro štěňata v naší psí škole v hodnotě 1500 Kč.

1 komentář u “Štěňátka bílého švýcarského ovčáka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>